ANNA CALVI — HUNTED (March 6, 2020)UK FLAG          ANNA CALVI — HUNTED (March 6, 2020) 
ANNA CALVI — HUNTED (March 6, 2020)
∴   Anna Calvi hypnotizuje.
∴   Will Hodgkinson psal o minulém albu: „Podle Anny Calvi je její třetí album pokusem prozkoumat podvratnou sexualitu způsobem, který jde dále než „co se očekává od ženy v naší patriarchální heteronormativní společnosti“.“ V případě, že nás nudí nesmyslné hudební lekce v genderové politice, vytvořila tato klasicky trénovaná 37~letá zpěvačka a kytaristka z Twickenhamu floridní, smyslné a dynamické album se stíny Scott Walkera a PJ Harvey.
∴   18 měsíců po vydání alba „Hunter“, který prozkoumal sexualitu a porušil zákony genderové shody, Anna Calvi znovu provedla své původní, intimnější nahrávky těchto písní. Verze na „Hunted“ vybublaly její mistrovskou hru na kytaru a impozantní vokály, destilované k jejich holé podstatě, ve společnosti spolupracovníků Courtney Barnett, Joe Talbota (IDLES), Charlotte Gainsbourg a Julie Holter. Kompozice na „Hunted“ prosvitají pod světlem jiné čočky, která přináší do popředí vrozenou křehkost kompozic a skvěle spojuje dichotomii lovce a loveného, prvotní a překrásnou, zranitelnou a silnou.
∴   A co koncerty? Spíše než pomocná kapela de rigueur nebo dvě, Anna Calvi se místo toho rozhodla mít DJy před svým setem. Určitě to přispívá k rychlejšímu obratu. Když se publikum nasouká do neoklasického sálu, pozdraví je výběr indie~electro~popu. 
∴   Vybrali ho Sophie Galpin, multiinstrumentalistka a bubenice PINS. Její sada vytváří vychlazenou atmosféru moderního večírku, navzdory několika technickým zádrhelům.
∴   Hudba hrající přes PA se náhle zasekne kolem 21 hodin, takže se publikum koupalo v tichém tichu a červeném světle. Anna Calvi vstoupí beze slov, na sobě červenou vojenskou bundu. Přistoupí dopředu a uvolní nestydaté, reverbem promočené kytarové sólo. Fanoušci by to mohli rozeznat jako „Rider to the Sea“, otvírák z rovnoměrného debutového alba. Krouží kolem místnosti velkou energií, podobnou Dire Straits. Když její kytara zazvoní, přiblíží se k mikrofonu a nakloní se. Bez představení se bez úhony naklání a zpívá dechovou vokální linku „Away“. 
∴   V dlaních má pokoj. Bydlí! Vstoupí basová linka „Indies or Paradise“. Poskytuje ji Calviina impozantní multiinstrumentalistka Mally Harpaz. Stojí v zadní části jeviště v tajemném kruhu kláves a perkusí. Perkusní posuvná kytara prochází místností, když kapela staví písničku tak, aby odpovídala proporcím rockového stadionu.
∴   Calviiny písně mísí kytarovou hru 80´se spartánskými post~punkovými riffy a operními vokály, aby vytvořily nádherně podivný zvuk. Její nejnovější verze přichází s prohlášením o záměru.
∴   „Chci jít za gender. Nechci si vybrat mezi mužem a ženou v sobě ... nosím své tělo a své umění jako zbroj, ale také vím, že abych byla věrná sobě samé, musím být otevřená zranění. Záměrem tohoto alba je být prvotní a krásná, zranitelná a silná, být lovcem a loveným.“ 
Location: Twickenham, London, UK
Album release: March 6, 2020
Record Label: Domino
Duration:     31:09
Tracks:
SIDE A
1. Swimming Pool (feat. Julia Holter)   4:55 
2. Hunter   4:12 
3. Eden (feat. Charlotte Gainsbourg)   4:18 
SIDE B
1. Away   4:15 
2. Don’t Beat The Girl out of My Boy (feat. Courtney Barnett)   3:32
3. Wish (feat. IDLES)   5:16
4. Indies or Paradise   4:41
√     All tracks are a Hunted Version.
Label: https://www.dominomusic.com/ 
FB: https://www.facebook.com/annacalvi/ 
Website: https://annacalvi.com/ 
Twitter: https://twitter.com/annacalvi 

ALBUM COVERS XI.