Úvodní stránka » Tais Awards 2011 - NOMINACE » Cat. N° 1 - Female Singer (Part I.)

Cat. N° 1 - Female Singer (Part I.) 

Martina Fišerová

Genre: Jazz / Other / Pop

Location: PRAGUE, CZE

"If you want to build a ship, don't tell your people to cut trees, to make planks and to put them together. Rather give them the yearning for the vast and infinite sea..."

- Antoine De Saint-Exupéry

 

 My name is Martina Fiserová, musicians have been always calling me Tina.

My dad is a guitar player who was among the leading music forces during the 70's with his fusion group called THE IMPULS. My mum used to perform with him in a band called FISERGANG, playing a very specific latin music of Tania Maria and Flora Purim. Although I never thought of music as my possible profession, and have been having some attempts to give it all up, life keeps on challenging me on my journey, giving me chances i simply can't refuse...

I have been playing the classical piano since the age of 6, and after the high school graduation i decided to learn more about the jazz piano and was studying the classical and jazz piano at the Jaroslav Jezek Conservatory for three years. Since 2002 I have been studying the "bel canto" voice technique privately with the best Czech vocal coach Hana Pecková, and I had the chance to attend summer jazz workshops in Frydlant under the leadership of UK jazz singers (Fionna Duncan, Sophie Bancroft, Gina Rae, Sue McCreeth) and the International Jazz Workshop in Prague in Summer 2008 (with Aga Zaryan, Gabor Winand, David Doružka, Jeff Ballard etc). In fall 2008 I became a jazz vocal student at VOŠ.

I started to perform in 2002 with a fusion-band called BLUESENSE, which was playing mostly original songs. Modern mainstream jazz projects followed - KUSH trio, MAFIQ (Garana jazzfestival 2004 in Romania). Then I joined the legendary jazz-rock band IMPULS - as a regular guest. Then other guest appereances came - with Laco Deczi and his Celula New York (Burgthann jazzfestival, Agharta jazzfestival Praha, etc.), the Phishbacher trio (international jazzfestival Piestany, Lanskroun - jazz a little otherwise, Agharta jazzfestival Praha, etc), Jan Korínek and Groove (soul-acid-jazz), Kolín BigBand and during the Prague Jazz Open festival i had the chance to perform with the hungarian Bólla quartet or the brasilian Galbassini group. I also did some recording sessions with young croatian artists (Edip Mamu, Leut Magnetik). In fall 2006 i was honoured to perform as a special guest of ms.Hana Hegerová.

At the present time I do backup vocals with Kamil Strihavka and Leaders!, I keep on appearing with Jan Korínek and Groove (the best school ever) and i am very happy to introduce my new band SEVEN DAYS, almost accoustic music based on original songs, where i play the guitar too. 

 

Martina Fišerová dlouhodobě působila v kapelách BlueSense, Mafiq (Garana JazzFestival 2004, Rumunsko), The Ignu, Animula, Jan Kořínek and Groove, Impuls, Laco Deczi a Celula New York, Walter Fischbacher a Phishbacher trio (Agharta Jazzfestival Praha, Burgthann Jazzfestival etc.). Vystoupila rovněž s kapelami Bólla Quartet (HU), Galbassini Group (BR), Leut Magnetik (HR), Edip Mamu (HR) nebo s kolínským bigbandem. Se svým kvartetem zpívala mimo jiné v tureckém Afyonu, bulharské Sofii, opakovaně v pařížském českém centru a v berlínském Schlottu. Účinkovala jako host Hany Hegerové (Janáčkovo divadlo v Brně 2006), či v legendární kapele Jasná Páka (prosinec 2009). V současnosti studuje třetím rokem jazzový zpěv na pražské VOŠ, zpívá s kapelami LSQ, Rajnošek Band, jako vokalistka v kapele Leaders! Kamila Střihavky a v „lyrikále“ Kudykam (pěvecká company). Především se však věnuje kapele Seven Days, kde kromě zpěvu hraje také na doprovodnou kytaru.

 KONTAKT:

Seven Days: http://www.seven-days.cz/
V roce 2011 budete moci slyšet Martinu Fišerovou v Jazzdocku s kapelou Seven Days  6. ledna. 

 
 Olga Königová 

basoi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"... je to teď tak, že chodím hodně do práce a taky na zkoušky s kapelou na úterní křest v NODu. jezdíme s Almelou a Hopem do zkušebny ve Švábkách, kde večer v továrnovým areálu mají už pak puštěný psy a my se jich trochu bojíme. Kluci to teda nedaj moc znát. Teda no, on tam je koneckonců (snad) jen jeden docela přátelsky a spíš už mírně staře vyhlížející vlčák. a je pravda, že hop si ho včera hladil. ale do toho já bych stejně nešla, i když psy mám normálně hodně ráda a obecně se jich nebojím, ale přece jenom, když tam jsou proto aby hlídali, nikdy nevíš, co mu kde přeskočí žejo.písničky se dost vyklubaly  a já mám radost a těším se. v neděli na zkoušce byli i Lubošové z DT a to bylo boží, to je jasný. teď mě bolí v krku a léčím se. Dala jsem si dneska horkou koupel se solí (to když na vás přijde viróza, ale nemáte teplotu, tak kupte kilo kuchyňský soli a dejte do tý koupele, co nejteplejší, co vydržíte vlezte do ní a tam buďtě 20 minut, ono se to teda nezdá jo, ale těch 20 minut je vážně hodně, protože jak vám je blbě, tak ta teplá koupel není nějak jako super příjemná), pak jsem zalezla do postele a v teple usnula a vzbudila se, až teď když jakub přišel z rozlučkovýho večírku pro Dáju s Honzíkem, co jedou na Novej Zélend na dobu neurčitou. a je po půl noci a já mám vyspáno, tak tu trochu ještěřim, možná si budu číst, protože to jsem za poslední dny vůbec nedělala, jak je toho hodně a chybí zevlovací čistě odpočinkový hodiny. trochu si pohrávám s myšlenkou, že si dám banán, jenže jak už mám pečlivě vyčištěný zuby, tak se mi to celý nechce znovu absolvovat, tak si asi banán nedám a zkusim na něj co nejrychleji zapomenout. A Zapomenout se jmenuje jedna písnička, co taky zkoušíme a podle mě mandolína s delayem je jeden z nejlepších zvuků. víc prozrazovat nebudu. protože přiďte na koncert v úterý. tam to všechno bude..."

http://www.ille.bloguje.cz/

KONTAKT:

 
 • http://www.projektille.cz/
 • http://www.ille.bloguje.cz
 • http://www.bandzone.cz/ille
 • http://www.obribroskev.cz

 

E-mail:

 

 

 


 

 Markéta Zdeňková

Jonáš klub 01

Genre: Folk, Jazz, World

Origin: Praha, CZE

Studium: VOŠ Jaroslava Ježka (rok ukončení: 2012 / Jazz / Zpěv)

Markéta Zdeňková je mladá talentovaná umělkyně, která si svým originálním a osobitým projevem získává srdce prakticky každého, kdo měl to štěstí se s ním setkat. Přes neobyčejný zájem agentů i nadále odmítá reflektory pražské O2 Arény a zůstává nakloněna komornějším klubům, jakým jsou Rybanaruby či Balbínka. Mezi její věrné spoluhráče patří ostřílení muzikanti Zdeněk Zdeněk a Vašek Mašek, přičemž jedinečnou atmosféru jejich produkce podtrhuje účast virtuózní houslistky Kateřiny Janálové, proslulé zejména svou brilantní hrou na chrastítko. Jejich představení nejsou limitována pouze hudbou samotnou, nýbrž při nich probíhá živelný dialog s publikem, a tak mimo humorných poznámek umělců lze zaslechnout i třeba psa nebo indickou pohádku.

KONTAKT:

http://www.zdenkova.cz

http://www.dvaplusjedna.cz

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Marketa-Zdenkova/304869357716#!/profile.php?id=1393067779&sk=wall

E-mail:


 Eliška Ptáčková

Eliška

Genre: Acoustic / Folk / Jazz

Location: Prague, CZ

Record label: Vladislav Ptacek

Studium: VOŠ Jaroslava Ježka (rok ukončení: 2012, Jazzový zpěv)

Tais©Awards: Best Female Singer 2009

Eliška Ptáčková se narodila v roce 1985 v rodině banjisty Vladislava Ptáčka a vyrůstala v hudebním prostředí plném spřátelených muzikantů, kteří se v prostorném staroměstském bytě vyskytovali takřka nepřetržitě.

Housle, na něž hrála od osmi let, nakonec po deseti letech pověsila na hřebík. O to intenzivněji se ale začala věnovala zpěvu a posléze samoucky i hře na kytaru.

Svá první vystoupení na oficiálních hudebních prknech si odbyla jako host po boku Pavla Maliny na koncertech v Písku a později na festivalu Jamboree ve Strakonicích obklopena jedněmi z nejlepších muzikantů, kteří na naší bluegrassové scéně existují: Emilem Formánkem, Zdeňkem Fíkem, Vladislavem Ptáčkem, Petrem Szabadosem a Martinem Krajíčkem. Z tohoto živého projektu se vyvinul nápad převzaté písně nahrát, a tak v roce 2006 vzniklo CD About Beautiful Acoustic Sound, na němž se hudebně podíleli Vladislav Ptáček, Emil Formánek, Peter Szabados, Zdeněk Fík, Stano Palúch, Martin Krajíček, Pavel Malina a Valer Miko jr. Zvukařsky ho obstaral Peter Szabados.

Živě se akustické muzice věnuje spolu s baskytarisou Danem Panchártkem, dobristou Radkem Vaňkátem a banjistou Vladislavem Ptáčkem. K převzatým anglickým písním začínají pomalu přibývat i písně autorské.

V roce 2005 začala zpívat s jazzovou kapelou Palm Jam, kde objevila navíc kouzlo jazzových standardů. Po roční spolupráci se pro tento směr obklopila muzikanty s Ježkovy konzervatoře, spolu s nimiž hrají vlastní úpravy jazzových standardů. "Jazz" Band tvoří: Honza Steinsdörfer, Michal Wróblewski, Dan Panchártek a Martin Linhart.

V roce 2007 ji oslovila kapela Čechomor, aby nazpívala na CD Sváteční několik koled a posléze jako host účinkovala na vánočních turné v roce 2007, 2008 a 2009. Na svých koncertech ráda zve ke spolupráci Ondřeje Rumla, jako host se objevila také na několika vystoupeních Druhé Trávy a Pavla Bobka.

Od září 2009 studuje VOŠ Jaroslava Ježka v Praze - obor jazzový zpěv.

KONTAKT:

http://www.eliskaptackova.com/index.html

http://www.ptacekbanjo.com/eliska.html

www.myspace.com/eliskaptackova

www.youtube.com/eliskaptackova

http://www.facebook.com/people/Eliska-Ptackova/733326514#!/profile.php?id=733326514

E-mail:


Vladimíra Krčková

Genre: vocal jazz, chamber music, poetry

Origin & current location: Prague, Czech Republic

Vladimíra Krčková is a young jazz singer, lyricist, and
composer. She studied musical and dramatic arts at the conservatory in Brno. She started studying music at the age of six. She performs regularly in Prague and CZ. She has appeared at international (czech) music festivals e.g. Colours of Ostrava, Český Krumlov, Prague Proms. Vladimíra was a member of jazz trio Trialog (P. Kořínek – upright bass, A. Tvrdý – guitar); presently she mainly cooperates with Adam Tvrdý Trio - during January 2008 Vladimira was a member of czech-american quintet along with A. Tvrdý Trio and grammy nominated pianist John Serry. She contributed to the project with her vocal art (as another instrument) and also with her compositions and lyrics. She also sings (as a guest) with František Uhlíř Team (mainstream jazz), and Jaro Cossiga, En.Dru, Nasty, also as an irregular member of BeatBurgerBand (beatbox, hip-hop). Vladimira is currently a guest soprano in vocal a cappella Voxtet. Vladimíra sings on 1. beatbox CD in the CZ. She appears in a lead role (Marylou) in a contemporary multimedia music play called ‘Chat’ in Archa theatre in Prague. Vladimira was a member of a dancing theatre Maximvs, she also danced salsa and merengue for a few years. She cooperated with Polish/European theatre director A. Sadowski on her original ‘Voice monodrama’ (Poland). Vladimíra sings in Projekt 2010 – the ambient composition of composer Tomáš Šenkyřík (created for contemporary dance choreography presented in National Moldavian Theatre). She won ‘the prize of Czech writers’ for recitation; she received a Berklee scholarship, in November 2008 was accepted to study at New School, New York (jazz voice performance). Vladimira also sings (jazz) in an erotic poetry performance called "Recordings of intimacy" (2008) together with former Czech actress Anna Polívková (recitation). Vladimira’s musicalness is wide, along with jazz she’s influenced by French chansons, Spanish laments, tango Argentino, Salsa, bossa-nova, and classical music. But still there is jazz in the centre of all.

CZ

Vladimíra Krčková je mladá jazzová zpěvačka, textařka, skladatelka. Studovala hudebně dramatické umění na Konzervatoři v Brně. Hudbě se věnuje od 6ti let. Koncertuje pravidelně v Praze a po České republice, i v okolnch státech. Účinkovala na mezinárodních festivalech Colours of Ostrava, International music festival Český Krumlov. Působila v autorském jazz triu Trialog (P. Kořínek – kontrabas, A. Tvrdý – kytara) a spolupracuje s jazz triem Adama Tvrdého, v zimě 2007/2008 byla členem česko-amerického modern jazz kvintetu (Adam Tvrdý, John Serry (New York, USA) Quintet) jako zpěvačka, textařka a skladatelka. Dále spolupracuje s Jaro Cossiga, Nasty, En.dru, i jako nepravidelný člen BeatBurgerBand (beatbox, hip-hop); v současné době je také hostující sopranistkou v a cappelle Voxtet; hostuje s František Uhlíř Team (mainstream jazz). Hostuje na CD Beat Apetit (1. beatbox CD v České republice). Účinkuje v hlavní roli (Marylou) v současné multimediální hudební hře Chat v pražském Divadle Archa, též v muzikálové baladě Koločava ve vedlejší roli Rózičky (Městské divadlo Brno). Byla členem tanečního divadla Maximvs, věnovala se několik let tanci salsa a merengue. Spolupracovala s polským / evropským divadelním režisérem A. Sadowskim na svém autorském „Voice monodrama“ (Polsko). Zpívá v ambientní skladbě Projekt 2010 skladatele Tomáše Šenkyříka (pro taneční choreografii uvedenou v Moldavském Národním Divadle). Získala „cenu obce spisovatelů“ za umělecký přednes, stipendium na Berklee College of Music. V listopadu 2008 byla přijata na New School, New York (jazz voice performance). Jako jazzová zpěvačka účinkuje, spolu s herečkou Annou Polívkovou, v představení Záznamy intimity (erotická poezie). Její hudební záběr je široký, kromě jazzu ji ovlivňuje též francouzský šanson, španělské písně, argentinské tango, salsa, bossa-nova, opera, klasická hudba. Ovšem ve středu všeho je jazz v jakékoliv podobě.

 

 KONTAKT:

 http://www.facebook.com/vladimirakrckova?v=info
http://www.reverbnation.com/vladimirakrc...
http://www.myspace.com/vladimirakrckova
 

www.youtube.com/user/vladimirakrckovacom
http://www.vladimirakrckova.com/

booking a info:
konzultace zpěvu:

Zpěvačku Vladimíru Krčkovou v nejbližší době můžete zažít v Jazzdocku ve dnech 8. 1. 2011 a 5. 3. 2011 od 19:00 hod.


 

Lenka Dusilová

 

 

Genre: Acoustic / Folk / Lyrical

Location: Prague, CZE / Fairbanks, Alaska, US

Tais©Awards : Long-term contribution, benefit for Czech & Slovak music / Dlouhodobý přínos české a slovenské hudbě 2010.

"V poslední době jezdím často jen s kytarou a připojuji se ke spřízněným duším. Hledám pouze nějakou formu, nějakou cestu k novému vyjádření. Tak jsem trávila  jaro (2010). Své skladby stavím na prožitcích a emocích. Ale je to také křehké. Jsou místa, kdy si říkám, co tady vlastně dělám. Důležité je prostředí. Mám ráda menší místa s lidmi, kteří akustickou hudbu kvitují. Ale tohle pole je pro mě ještě objevováním a zkoumáním teritoria. Už se mi stýská po hraní s mými muzikanty, po těch jejich schopnostech, které já nemám. Potkávám se s lidmi, které obdivuju, fascinují mě schopnostmi..., a když jsme si sympatičtí, chceme spolu na něčem dělat. Tak vzniká většina mých spoluprací na něčem."

KONTAKT:

http://www.lenkad.com/

MANAGEMENT:
(PR, promotion, etc.)
Martina Žáková
E-mail:

Phone: +420 602 743 220
ICQ: 483 105 505
SKYPE: etain07

Twitter MySpace FacebookEPK Sonicbids

 BSG

 


 Dorota Barová

 

Markéta Foukalová

Genre: Funk / Nu-Jazz / Pop

Origin & Location: Praha, CZE

Markéta Foukalová (singer) was born in Prague in April, 1981. She has participated in many projects and in a number of bands of various styles (eg. Gang-ala-Basta, Yellow Family, Takin‘ Off, etc.). Marketa was invited to sing on many albums and for special events (Michal Prokop, Chinaski, B.S.P., Michal Pavlicek - Prague Spring, etc). These days she studies Vyssí Odborná skola Jaroslava Jezka (the College of Jazz Music in Prague) and she sings, in addition to Lanugo, in the jazz - pop - funk group MadFinger (winner of The Young Jazz Musician’s Competition in 2004 during The Philips Jazz Festival). Marketa has also written the lyrics and some music of MadFinger and Lanugo.

Lanugo’s music is a mosaic of all the musical forces which have influenced the individual members, a blend of the music which they all listen to, once played and now create. It is color, creativity and room for improvisation, but also a clear direction determined by the power of the musical personalities of all the members, including the one whose neck is most on the line, frontwoman Markéta Foukalová. Like every mature artist, she lends a touch of originality to any group she works with, making her name a guarantee of a unique experience.

The band is currently concentrating on preparing material for their first album, which is planned for release in 2009.

Duší Lanuga je dozajista jedna z nejlepších mladých zpěvaček u nás, devětadvacetiletá absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka Markéta Foukalová. Možná, že jste si jí všimli už jako zpěvačky funkyjazzových Madfinger nebo jedné ze tří vokalistek ethnojazzových Yellow Family. Hostovala i u Michala Pavlíčka nebo na narozeninovém koncertě Michala Prokopa v pražské Lucerně.
Její citlivý alt jako by nebyl v Lanugu jenom sólovým, ale i dalším doprovodným nástrojem. Všechny instrumenty - ať už klávesy Viliame Béreše (29, například  Toxique), kontrabas Rastislava Uhrika (30, Vertigo Quinet, jejichž vliv je na albu ostatně velmi cítit), bicí Martina Kopřivy (31), trubka Miroslava Hloucala (27, Infinite Quintet) a kytara Mirka Šmilauera (30) - se totiž v rámci Lanuga nepředhánějí; podle teorie „jeden za všechny, všichni za jednoho“ jen citlivě staví společný výsledný zvuk. Zpěv Foukalové je přesně tak funkční, civilní, neafektovaný a přitom jasný jako ostatní kapelové nástroje.

V sedmi autorských skladbách zpívu Foukalová anglicky, na desce ale najdeme i zhudebněnou básničku českého autora Josefa KainaraSamota. I na ní Markéta dokazuje to, co u českých zpěvaček není zase tak úplně samozřejmé; kouzlo jejího hlasu se neztrácí ani s přechodem do jazyka, ve kterém všichni všemu rozumíme.

Nu jazz v podání Lanuga je mozaika všech vlivů, jimž podléhají jednotliví členové, směs hudby, kterou všichni poslouchají, dříve hráli nebo dnes tvoří. Nu jazz Lanuga je i barvitost, kreativita, prostor pro improvizaci, zároveň však jasný směr vytyčený silou hudební osobnosti všech členů včetně té, která nese svoji kůži na trh v úplném popředí, Markéty Foukalové.

KONTAKT:

http://www.myspace.com/marketafoukalova


News & Actualities

21.1.2011
Gang of Four – Content [2011]
20.1.2011
Emily Elbert – Proof [2010]
20.1.2011
PJ Harvey - Let England Shake (track-by-track)
20.1.2011
Gil Scott-Heron & Brian Jackson
20.1.2011
Prodávat svou hudbu snadno online?
20.1.2011
J. Roddy Walston and the Business
19.1.2011
Adrienne Pauly
19.1.2011
Pro-Ject Audio / Pro-Ject RM 1.3 Turntable
19.1.2011
Adele – 21 (German Ltd. Ed./Incl. Bon. Trcks)
19.1.2011
Simon Raymonde – Blame Someone Else
14.12.2010
Vladivojna La Chia

archiv

News & accesories

Oblíbené odkazy

 • About.com - Blues
 • Absolutely Kosher Records
 • Acoustic Guitar Magazine
 • Adrian Recordings
 • All Music
 • All Scandinavian Music
 • Alternative Tentacles
 • ALT Sounds - Independent Music Journalism
 • Amazon
 • American Music podle Stefana Wirze
 • Amplión Records
 • Animal Music Records
 • Anish Kapoor
 • ANTI -
 • Archa Theatre / Divadlo Archa
 • Arch Hill Recordings - New Zealand Independent Record Label & Mu
 • Art Design Café
 • ARTA Records
 • The Artist Shop
 • Arts & Crafts
 • Assumer Guide
 • Asthmatic Kitty Records
 • Atlantic Records
 • Bandzone.cz
 • Bar/None Records
 • Barsuk Records
 • BBC Radio 2
 • BELLA UNION
 • Better Looking Records
 • Billboard
 • The Bill Frisell Song Finder
 • Black Canvas Records
 • Black Hen Music
 • Blind Pig Records
 • Bloodshot Records
 • Blue Note Records
 • Blues Interactions / Japan
 • BLUES Magazine (France)
 • Boomkat
 • BraAgas
 • Bright Midnight Archives - The Doors Music
 • Brit Awards
 • Budoár staré dámy
 • Camino Records
 • CD Baby
 • CD Roots
 • Championship Music
 • Chapeau Rouge Club Prague
 • Cherry Red Records
 • Circusworld Productions
 • Concord Music Group
 • Consequence of Sound
 • Cooking Vinyl UK
 • Cowboy Lyrics
 • Crammed Discs and Associated Labels
 • Daily Music Guide
 • Darla Records
 • Daytrotter Sessions
 • The Deli NYC / LA / SF Music Magazine
 • Dine Alone Records
 • Django Station
 • DGM Live
 • Dog My Cat Records
 • Domino Records
 • Drag City Records
 • Dusted Magazine
 • Dust Songs
 • East Village Radio
 • EasyCapsa.cz - Poslat zásilku
 • EMI Label Services & Caroline Distribution
 • Encyclopaedia Britannica
 • Enja Yellow Birds / Jazz Records
 • Essay Recordings
 • Exclaim! Canada´s Music Authority
 • Facebook
 • FAME Magazine
 • Fat Cat Records
 • Fat Possum Records
 • Filter Magazine
 • Fina-Music
 • Fire Records
 • Fly Fi
 • Fretbase songs
 • Full Time Hobby
 • GIBSON
 • GIZEH Records
 • Good Day Records
 • Guerilla Records
 • Hellthy Entertainment
 • HMV.com
 • Hudba.sk
 • Iceland Airwaves Festival
 • Ice Cream Man
 • IFPI
 • The Independent
 • Indies Scope Records
 • Insound
 • INTAKT RECORDS
 • iREPORT
 • Israeli & Jewish Music
 • Iva Marešová & 999
 • Jagjaguwar Records
 • Jambands
 • Jana Šteflíčková
 • JANGO Tais Awards Songs
 • Jaryn Janek bass web
 • Jazz FM - Listen Live
 • The Jazz Loft
 • Jazz Meets World
 • JazzPort.cz
 • JAZZ REPUBLIC / CLUB PRAGUE
 • Joe Wakeford
 • Justin Lavash
 • Just Music
 • Just Plain Folks
 • Kate Kilbane
 • K Records
 • Kemado Records
 • Killrockstars
 • Kranky
 • Kurzy měn
 • Kutya - jewellery / shop / Midi Lidi
 • Kyle Gann
 • Kytary.cz
 • Label Home Table (Dva)
 • Lambchop
 • Landmine Alert [cze label]
 • Laurie Anderson
 • Le Chant du Monde
 • Live from Austin
 • Locust Music Records
 • Longital
 • LoveMusic
 • Lowcut
 • Lucerna Music Bar
 • Luckyhorse Industries
 • Luft Kinoklub Lysá n. Labem
 • Manuel Rodriguez and Sons
 • Marta Topferova
 • Matador Records
 • MAUNET
 • Maxumi Dance Music Magazine
 • Mercury Records
 • Merge Records
 • Miami Science Museum
 • Michael´s Uncle
 • Midi Lidi
 • MISELAGO - Australia & New Zealand
 • Mix.cz
 • Mobile Fidelity Sound Lab
 • MOJO
 • Mondomix
 • Moon June Records
 • Musis Is Amazing
 • Musicserver.cz
 • Music Report / Slovakia
 • Muzikus
 • MySpace
 • Naïve Records
 • Native American/Indian Tribes
 • Nejnejnej.cz (rock-jazz.cz/cs/eshop)
 • Nettwerk Records
 • Nonesuch Records
 • Noripcord - Music & Film
 • NorthernBlues Music
 • Ocean Music
 • Odessa Records
 • One Little Indian Records
 • Open Mic Potrvá
 • Ottmar Liebert
 • Palác Akropolis
 • Parasol Records
 • PARIS ON THE MOVE - blues/jazz/rock
 • Paste Magazine
 • Patrick Fraser photography
 • Petr Dorůžka - World Music
 • Philzone.com
 • PICCADILLY RECORDS
 • Piper Records
 • Pitchfork Media
 • Poetry Foundation
 • Polyvinyl Record Co.
 • Prague Jazz Clubs
 • Pretty Good Music - New, unknown, and up-and-coming artists
 • Progboard.com / Slovakia
 • Putumayo World Music
 • Q The Music
 • Radio SOTOKOTO
 • Radio Wave
 • Recommended Records
 • Red Grape Records
 • Red House Records
 • Relix - The Magazine For Music
 • Respekt.cz
 • Respect Music - Rachot
 • The Reykjavík Grapevine / Music
 • Rhino Records
 • Robert Christgau
 • Robin Parmar
 • Rockwood Music Hall, NYC
 • Rolling Stone
 • Rollo & Grady
 • Root Down Records
 • Rough Trade Records
 • Rune Grammofon
 • Ryuichi Sakamoto
 • Sanity Muffin
 • The Santa Fe Desert Style as Defined by SSRI
 • Sarah Cahill
 • Secretly Canadian
 • Sentimentalist Magazine
 • Seu Jorge and Almaz
 • Shangri-La Records
 • Shout! Factory - Music, Movies & Video
 • Silber Records
 • Six Degrees Records
 • The Skinny
 • Skoda Jazz Festival
 • Slnko Records
 • Smells Like Records
 • Smooch Records
 • The Social Registry
 • S.O.I.L.
 • Solomon R. Guggenheim Museum
 • Song Lyrics
 • Song Meanings, Lyrics and Trivia.
 • Sounds Familyre Records
 • Sound On Sound
 • Southern Records
 • Spin Magazine
 • Spruce & Maple Music
 • Stereo & Video
 • Stick
 • Stony Plain Records
 • Studio Najbrt
 • Sub Pop Records
 • Sue & Sanyland
 • Sugar Hill Records
 • SUPERMUSIC.SK
 • Tea Art Workshop
 • Telarc
 • Three Ring Records
 • Thrill Jockey Records
 • Touch and Go / Quarterstick Records
 • Trina Shoemaker [mixer/producer/engineer]
 • Triple J Unearthed
 • Turkmen Music & Multimedia Homepage
 • Tzadik
 • UbuWeb
 • UCCA
 • Uncut
 • Unijazz
 • Úschovna.cz
 • U Kaštanu
 • U Zavěšenýho kafe - kavárna a hospoda
 • Vagon Club
 • Vagrant Records
 • ValMez 2009
 • Vladivojna La Chia
 • Wagram Music
 • Warm Electronic Recordings
 • Waterloo Records
 • Webradio Welle303.de
 • WERS 88.9 FM
 • Western Vinyl
 • Wikipedia
 • Winter & Winter
 • Womad Shop
 • WOMEX
 • Wrasse Records
 • XL Recordings
 • X Production s.r.o.
 • Yamaha
 • Yep Roc Records
 • Yer Bird Records
 • Young God Records
 • You Tube
 • Zazzle Store Tais Awards
 • Zunior.com
 • ZVA 12-28 Band
 • Živé kvety
 • 11 Records
 • 3bees - Recording
 • 4AD Records
 • 500 Records
 • 7digital

Happening

Music. Warmth people. Good songs.Delight in female voice.YOU!

Kaki King