Hibiscus Biscuit — Reflection of Mine (March 1st, 2020)  Hibiscus Biscuit — Reflection of Mine (March 1st, 2020) Hibiscus Biscuit — Reflection of Mine (March 1st, 2020)
♣♦♠♥★   Po dlouhém roce nahrávek, přehlídek a chabého chování se psychedelický kvartet Sydney Hibiscus Biscuit připravuje na debutové album Reflection of Mine. Psychedelický rockeři Hibiscus Biscuit mají příklon k řízení synkopovaných poruch, melancholických ukolébavek a upbeat groove pasáže. Ve spojení s pohlcujícím živým zážitkem v čele s frontmanem Ricardem Moreirou bude jejich hudba s největší pravděpodobností vyvolávat slzy radosti z vašeho vniřního zraku. Chlapci pochází z různých zemí : Portugalska, Austrálie a Kanady. Jsou to Ricardo, Sy, Jason a Aidan — a obvykle se po svých představeních ukrývají v zadních uličkách. Pár let po prvotřídní příležitosti zahrát v Camperdown Parku (Newton) bylo v novém domácím studiu kapely v Blue Mountains vytvořeno „Reflection of Mine“. Mravní zkaženosti se vyvarovali 6 měsíců, vyhýbali se slunečnímu záření a pak se jako blesk z čistého nebe objevili s debutovou deskou. Zbrusu nová kofeinová závislost už k celému dění patří. Jejich debut s mixem Liama ​​Judsona a masteringem Nicka Franklina je vířící směsicí psychedelie, putující mezi frenetickým zhroucením a napjatými upbeat groovy. Nyní je album podepsáno u labelu Sound Effect Records také pro distribuci vinylu a s premiérou postavenou na Stoned Meadow of Doom. A genre~fluid journey into the eye of psychedelia. ♦   
Location: Sydney, New South Wales, Australia
Genre: Indie, Rock, Roots
Album release: March 1st, 2020
Record Label: Sound Effect Records
Duration:     37:06
Tracks:
01. Wake Me Up   4:47
02. Sunflower Fields   6:17
03. Don’t Mind My Mind   4:34
04. Velvet Sundays   5:24
05. So Long   3:54
06. Abelha De Agua   2:44
07. Keep on Rising   3:33
08. Orange Trees   5:53
Album Notes:
♣♦♠♥★   Hibiscus Biscuit’s brand of psychedelic rock cavorts about between driving syncopated breakdowns, Melancholic lullabies and tight upbeat groove sections. Coupled with an immersive live experience headed by frontman Ricardo Moreira, their music is most likely to induce tears of joy from your third eye. Hailing from Portugal, Australia and Canada, members Ricardo, Sy, Jason and Aidan can usually be found lurking in back alleys after their shows.
♣♦♠♥★   A few years after the bands chance conception in Newtown’s Camperdown Park,
'Reflection of Mine’ was conceived in the band's new home studio in the Blue Mountains. Cue a depraved 6 months avoiding the sunlight, and they emerge with their debut record and a brand new caffeine addiction. Featuring mixing by Liam Judson and mastering by Nick Franklin, their debut is a swirling blend of psychedelia that travels between frenetic breakdowns and tight upbeat grooves.
♣♦♠♥★   Now signed to Sound Effect Records for vinyl distribution, the album is set for March 1st release.
CD Baby: https://store.cdbaby.com/cd/hibiscusbiscuit5 
Bandcamp: https://hibiscusbiscuit.bandcamp.com/album/reflection-of-mine 
YT: https://www.youtube.com/watch?v=Fi37zvkpzQw&feature=emb_logo 
Soundcloud: https://soundcloud.com/hibiscusbiscuit/liquid-skies 
FB: https://www.facebook.com/HibiscusBiscuit  

ALBUM COVERS XI.