LE LOUP — The Throne Of The Third Heaven Of The Nations’ Millennium General Assembly (Washington, D.C. / ℗ 2007 Hardly Art, Talitres, 11 September 2007).

LE LOUP — The Throne Of The Third Heaven Of The Nations’ Millennium General Assembly

 LE LOUP — The Throne Of The Third Heaven Of The Nations’ Millennium General AssemblyLE LOUP — The Throne Of The Third Heaven Of The Nations’ Millennium General Assembly (Washington, D.C. / ℗ 2007 Hardly Art, Talitres, 11 September 2007).Location: Washington, D.C., U.S.
Album release: September 11, 2007
Record Label: Hardly Art / Talitres
Duration:
Tracks:
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
★★       Koupil jsem jen hloupé šaty, protože v obchodě zrovna hráli Panda Bear. Ne, to byl vtip. Jsem muž.
★★       Zdá se, že jsem v posledních letech kultivoval svou neochvělou lásku k nástroji zvanému banjo ... a vzhledem k mé lenosti v poslední době se domnívám, že bych je měl všechny okamžitě pustit do obrovské mega~post ode to banjo.  [a jen tak obdržet míč znovu vzduchem plující na mistrovstvích v Rusku, protože jsem to nezveřejnil v originální době vzniku] ... Myslím, že bodem překonání bylo album Le Loup ‘Trůn třetí generace milénia třetího nebeského národa ...’. Když se podívám zpátky, zdá se mi, že jsem nikdy neuveřejnil žádné tracky. ? Jak se to mohlo stát? !! Bylo to určitě jedno z mých oblíbených alb toho roku (i když bylo vydáno v roce 2007). Album je TRIPem, je naprosto nezbytné poslouchat celé najednou, aby si to labužník plně uvědomil. Je to krásné.
★★       Od Williama Bowerse obdrželo hodnocení 7.3, což vzhledem k obecné přísnosti serveru Pitchfork je hodnocení vysoké.
★★       Talitres: Založen v roce 2001 a nacházející se ve francouzské vinařské oblasti Bordeaux, Talitres má excentrický seznam výslovně nezávislých hudebníků z Británie, Francie, Skandinávie, Austrálie, Kanady a USA. Label byl znám díky realizaci hudby kapel jako The Walkmen, The National nebo The Organ a později pro uznávané debutové albumy Ewert & The Two Dragons & Motorama.

LE LOUP — The Throne Of The Third Heaven Of The Nations’ Millennium General Assembly (Washington, D.C. / ℗ 2007 Hardly Art, Talitres, 11 September 2007).

ALBUM COVERS XI.