Mark Kozelek — All The Best, Isaac Hayes (A Spoken Word Album/April, 24, 2020)USA FLAG Mark Kozelek — All The Best, Isaac Hayes (A Spoken Word Album) (April, 24, 2020)
♠♣♠  Bez ohledu na to, co si svět myslí o Markově práci, opravdu nikde není nikdo jako Mark Kozelek. Již pouhá myšlenka, že by někdo mohl jen sedět, prostě se vracet k mikrofonu a ‘prodat to’ jako album, je šílená — přesto, jemu se mu to podaří pokaždé. Až do dne, kdy se rozhodne proměnit svá vysílání (dobře to zní i jako podcast), nepochybně budou existovat fanoušci, kteří si kdykoli koupí jeho nahrávky — za předpokladu, že jeho atributy zůstanou zajímavé a jeho spartánská instrumentace se zlepší ve způsobech v nahlížení, které tak jako tak drží v hrsti jen on sám. Vždy bude jen a jen moudré to tak udělat. (DREW PITT)
♠♣♠  Buďte opatrní. Slova v závorkách názvu jsou nesmírně důležitá. Vložte tento disk do playeru (a uší): je to prý od osoby nedávno pokřtěné. Díla tohoto Američana narozeného v Massillon (Ohio) jsou rány pro všechny kluby, kam zavítá, jak je vidět již z názvů kompozic. 11. května nedaleko od nás (Kwadrat Krakow, Poland), den poté do Berlínského Lida a pak 15. května do Mejeriet Lund ve Vídni. Mark by měl skončit v  Union Chapel London, UK 28 a 30. května. Čím větší šance, že ztratíte přítele, tím lépe se zachráníte od budoucích potíží. Na tomto novém disku, suchém jako úder holí, nám Kozelek vypráví o své lásce k San Franciscu, jeho potěšení z menu a o jeho různých setkáních. Kozelekovské ultrahortodoxy by měly potěšit a vyžadovat pokračování. Měl by dorazit rychle, protože karanténa spojená s Covid~19 činí bývalého frajera Red House Painters velmi produktivním.
♠♣♠  Recorded and mixed in San Francisco and Point Reyes, California, October and November, 2019. All words and music by Mark Kozelek except for „Buffalo Valley“ and „Highway 81“ music by Chris Connolly, „Winnipeg“ music by Gia Margaret, „Vancouver“ words by Kozelek/Justin Broadrick. Guest vocal on „Los Angeles“ by Petra Haden.  Birth name: Mark Edward Kozelek
Born: January 24, 1967
Origin: Massillon, Ohio, United States
Genres: Folk rock slowcore indie rock spoken word experimental
Album release: April, 24, 2020
Genre: Indie singer~songwriter
Record Label: Caldo Verde Records / Rough Trade
Duration:     91:17
Tracks:
1. San Francisco   7:47
2. Vancouver n  5:37
3. Calgary   9:43
4. Ottawa   10:07
5. Winnipeg   15:35
6. Buffalo Valley Rest Area Smith County Welcome Center   10:45
7. Highway 81   8:53
8. Los Angeles   21:51
9. November   4:59

Website: http://www.markkozelek.com/
Website: http://sunkilmoon.com/
FB fanpage: https://www.facebook.com/MarkKozelekFanPage/

ALBUM COVERS XI.