Tomáš J Holý — Refuge, Pt. 2 and Pale Blue Dot (March 27th, 2016)

Tomáš J Holý — Refuge, Pt. 2 (March 27th, 2016)

    Tomáš J Holý — Refuge, Pt. 2 (March 27th, 2016)  Tomáš J Holý — Refuge, Pt. 2 (March 27th, 2016) ♦≡   Tomáš J Holý je zjevením české scény kytarové kompozice. Jakoby přecházel přes jeviště z jedné strany na druhou jen proto, aby si vzal nové struny, které si tam zapomněl a už tam navždy zůstal. Je to působivý kytarista, který předvádí své jemné, přemýšlivé i zádumčivé písně na podnět srdce, bez zajišťovacích lan na strmé stěně s vírou, že pokud udělá špatný úchop nebo krok, ponesou ho na rukou andělé. Nechybí ani energie, ani spontánnost, a přesto se mi zdá, že to je jakési pouštní blues blízko oázy Tuaregů. Tomáš je otevřen k silám, kde napjatost určuje pouze on sám. Struny jsou jeho nejbližší příbuzní, kde není žádná zrada. Vychází jim vstříc.Location: Prague, Czech Republic
Album release: March 27th, 2016
Record Label: DIY
Duration:     23:12
Tracks:
1. Long Gone     6:08
2. Shards of Our Souls     3:59
3. Michael     2:37
4. ICFPTG     3:29
5. Hope     3:45
6. Laniakea, Pt.1 the End     3:14
℗ 2016 DiY♦≡   Pomozte mi splnit si sen a vydat druhou část příběhu Refuge :)
♠   Kdo měl možnost mě vidět hrát naživo ví, že kytaru nerozeznívám klasickým způsobem. V Česku by se to dalo nazvat perkusivní akustická kytara, v podstatě do nástroje všelijak bouchám a drnkám, takže si sám zastanu bicí, basu i hlavní melodii. ♦≡   Tento způsob hraní nemá, alespoň pro mě, daná pravidla a naskýtá naprostou svobodu ve vyjádření, možnost hrát čistě srdcem. A tak vzniklo první ep. Útočiště část první “Refuge Part 1”.
♠   Refuge, v překladu Útočiště, je příběh rozdělený do tří koncepčních EP, třech různých nálad, třech období. Všechny písně z první části Refuge vznikly na ulici díky lidem, co se zastavili a poslouchali. Doslova mi je pomohli stvořit a ucelit jako část příběhu :)
♠   Ukázky z první části můžete slyšet v úvodním videu. Je nahrávaná s pomocí kamarádů a Paliárky, kde jsem našel útočiště pro hraní i žití Mrkající
♠   Refuge part 1, tedy první části příběhu, je pro vás už připravena. Její pomocí bych rád získal prostředky pro nahrání části druhé. Většina materiálu na druhé ep. je už připravena, aby se dostal mezi lidi, ale na dokončení potřebuji vaši pomoc, bez které to nepůjde.
♠   Rád bych vybral částku 15 555,- ?, která by mi pomohla dodělat a vydat album Refuge part 2 a  posunout se zase dál. Druhá část bude pro všechny přispěvatele, kteří přispěli  150 korun a víc zaslána zdarma ihned po dokončení nahrávání.
♠   Samozřejmě jsem pro vás připravil celou řadu odměn. Můžete si vybrat nejen podle částky, ale i podle smyslu, který chcete potěšit. Například hudba pro uši, jídlo pro chuť, lekce pro hmat a samozřejmě nejdůležitější smysl – dobrý pocit :)
♠   Kdyby jste měli jakékoliv otázky, velice rád vám je zodpovím :)
♠   Budu moc rád, když se podíváte na moje stránky na Facebooku, na Bandzone nebo Youtube :) (najdete v odkazech).
♠   Moc bych vám chtěl poděkovat za zájem a za případnou podporu, ať už to bude finančně, sdílením, nebo "lajkem" :)
♠   Bez vás to tentokrát opravdu nepůjde.
Váš,
Tomáš J. Holý Úžasný
♠   V současné době hraju na ulici a různě po klubech. Všude tam, kde se najde někdo, kdo poslouchá :).
Facebook https://www.facebook.com/TomasJHoly/
Itunes link https://goo.gl/vtCJQC
Google Play: https://goo.gl/zllHYd
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=6ZLerJ9ajqY♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠ 

Tomáš J Holý — Refuge, Pt. 2 and Pale Blue Dot (March 27th, 2016)

ALBUM COVERS XI.