OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » EDITORIAL » Jaké jsou vaše důvody, že chodíte na živou hudbu?
Jaké jsou vaše důvody?

Jaké jsou vaše důvody, proč chodíte na živou hudbu?

Jaké jsou vaše důvody?
Jaké jsou vaše důvody, že chodíte na živou hudbu?
Jaké jsou vaše důvody, proč ne? Proč ano?
Ξ♥Ξ   Procestoval jsem tisíce mil kvůli koncertům, za desetiletou historii Tais Awards přes 350 performancí.
Ξ♥Ξ   Dost na to, abych zavedl knihu omluv.  “Je to moc daleko”. “Je to příliš drahé”. Ξ♥Ξ   “Přehlídka je příliš krátká”. “Příliš dlouhá”. “Příliš brzy”. “Příliš pozdě”. “Příliš na poslední chvíli”. “Určitě přijdu příště”. 
Ξ♥Ξ   Z prvních sedmi nej důvodů, proč někdo nepřišel na live show, se mi zdá nejoriginálnější: “ne, Zlatovlásko, to není nic moc”. Perfektní, že? A pokud jde o poslední důvod ... tohle je pro příště. Omlouvám se Úžasný
Ξ♥Ξ   Pokud jste navštívili mou  stránku Tais Awards nebo Facebooku, uvidíte 9 důvodů ke svědectví, že každý zde zastoupený hudebník by si zasloužil 45 minutovou sadu písní, takový recitál na předávání cen. Vystoupí však pouze 3 kapely kvůli brzké zavíračce hudební produkce. Nyní je zde několik dalších důvodů, proč přijít do Kavárny Potrvá,  kde dramaturgem je Adam Svoboda, příležitostný kuchař a překladatel.
1)    Můžete říct, “Jak jinak bych ho mohl poznat? Kdy, když ne teď?
2)    Ať už je to výhodné pro mne nebo pro mnoho dalších hudebníků na stage — jsme všichni na jedné lodi, máme stejnou zálibu a budu tam v komorním prostředí. Jen se dívat. Vždyť ta věta tam dokonce zazní v jedné z písni Tomáše Berky: “Jen se dívej... ”. Dívat se a naslouchat — na průsečíku našich kreativních kariér.
3)    Seznámím se s Mr. Right. Čísla nelžou: ze všech mužů, se kterými jsem se oženila, toto setkání bude na 100% to nejlepší.  To je dobrá šance.
4)    Ne, to není příliš pozdě, ani příliš brzy, ani příliš drahé, ani příliš daleko, ani příliš dlouhé. To je tak akorát.
5)    Živá hudba (i před a po) je zábavou. A tento konkrétní pořad je ideální pro eliminaci pracovního napětí.
6)    Přijeďte se podívat, jestli otok mého očního víčka už splaskl. Každý, kdo má rád, nebo viděl Kyklopa, nelekne se. Přidá to ke vzrušení. 
7)    Alkohol a jídlo.  Bude tam alkohol. Také: může to být jejich poslední show. Nebo jediná přehlídka v roce. Nebo první přehlídkou nové etapy v jejich umělecké kariéře. (Ale pravděpodobně ne). Vyžaduje hodně optimizmu dát jedno z narozených štěňat k péči jiným.
Ξ♥Ξ   Píšu 3. část série esejí na koncertní téma, pokud si chcete přečíst více mých myšlenek o celé té věci. Ať tak či onak, 1. březen bude zvláštním dnem.  Zvláštním by byl i pro Marcella Mastroianniho (3x Oscar, 1x Zlatý glóbus), kdyby žil. A já bych vás moc rád viděl.
Ξ♥Ξ   (Achjo, záznam koncertu se uvolní do světa ve středu 2. března, takže je to v pohodě. Stále můžete získat tím, že přijdete NA LIVE).
Ξ♥Ξ   Všechno, co jsem chtěl  k tomu dodat. Nevyhnutelně šťastné období; doufám, že jste si užili tuto cestu se mnou. Už to je doozy a už teď jsem nadšen z ‘imagine’ vidět, co se stane 1. března.
Ξ♥Ξ   Děkuji vám za potlesk kapelám.  Xxoo, Ben Tais Amundssen.
_____________________________________________________________

Jaké jsou vaše důvody, že chodíte na živou hudbu?

NEWS

8.7.2019

Peter Cat Recording Co.

8.7.2019

Philary

6.7.2019

Seablite

6.7.2019

Jesca Hoop — Stonechild

1.7.2019

Dire Wolves

1.7.2019

Outer Spaces — Gazing Globe

archiv

ALBUM COVERS X.

Shortwave — Phased (Jan 4, 2019)
Tais Awards & Harvest Prize
Za Zelenou liškou 140 00 Praha 4, CZE
+420608841540